מזרונים לילדים

מזרונים, מזרנים

מזרונים לילדים עשויים לרוב מספוג אבל לא רק. יש כל מיני סוגי מזרונים שונים והם מודבקים לעיתים בשכבות. המזרונים מצופים בבד ובחלק מהמקרים אפשר להוציא/ לשלוף את הבד ואף לכבס את מה שנמצא מעל למזרון עצמו. מחפשים מזרונים לילדים שהם גם אורטופדיים? מחפשים את הצד האורטופדי שהוא גם בריאותי? מבין כל הדברים הנפוצים מזרונים לילדים טובים באים לידי ביטוי בקשיחות שלהם, במידה והכי חשוב במידה המרבית לתמיכת הגב. אז איך בוחרים מזרונים לילדים? יש מזרונים המתאימים עד גיל מסוים ואם בוחרים מזרונים לילדים עד גיל 14 הרעיון הוא לבחור מזרון שהוא ללא קפיצים אבל כן אורטופדי עם שילוב בתוכו גם של לטקס.

איך בוחרים מזרונים לילדים?

בחירת מזרונים לילדים תעשה על פי עובי המזרון העשוי לטקס, כיום יש מזרונים לטקס אבל יש גם מזרוני פולירון.  הדגם הכי טוב או מומלץ הוא לא בהכרח זה שעולה זול אלא זה שנותן את המענה לאורתופדיה ושמירת כל חלקי עמוד השדרה של הילד. כמו כן מוזכר כאן גם עניין האיכות והיכולת לשלוף את הבד ולכבסו על פי מידת הצורך.

במצבים מסוימים אתם בהחלט יכולים לקחת מזרונים לילדים ולשדרג את הגובה שלהם שהוא לא פחות חשוב.

אלו סוגי ספוגים קיימים בשוק?

יש כל מיני סוגי ספוגים וכך גם בוחרים מזרונים לילדים. לצורך הדוגמא יש מזרונים פוליאוריטין שהוא ספוג חזק יותר אבל עם הזמן הוא בהחלט יכול להתרכך. כמו כן, הפוליאוריטין הכחול יהיה קשיח אף יותר אבל גם צפוף יותר ביחס ללבן וישמור על הצורה שלו לאורך זמן ארוך יותר. הסגול לעומת זאת יהיה איכותי ורך יותר והוא משמש החלק העליון של המזרון כאמור שכבה עליונה. מזרון מסוג סנדוויץ יהיה בעל שכבה דו צדדית בעובי 1 סמ' יותר דחוס מכל צד ואילו הצהוב יהיה איכותי יותר מכל הספוגים שעד כה דיברנו אודותיהם.

מזרון לטקס יהיה טבעי יותר, הוא יהיה אנטי בקטריאלי ולעיתים לא ייצור עבורכם אלרגנים כאלה ואחרים. כמו כן הוא ישמור על ילידיכם גם מפני אבק וכל מה שקשור בכך והתוצאה? שינה ערבה וטובה יותר.